0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره عصر بهار:

 

مهم ترین راه علاج مشکلات پیش رویِ نظام آموزشی کشور چیست؟

 

چرا نهاد های رسمی متولی تعلیم و تربیت کشور، توان محدودی برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده دارند و نمی توانند به تنهایی پاسخگوی نیازهای این بخش مهم باشند؟

 

آیا شما هم در پیگیری فعالیت های علمی، تربیتی و فرهنگی با موانع متعددی همچون تامین مالی مواجه شده اید؟

 

به نظر ما تعاون و بسیج همگانی و به کارگیری شتاب دهنده ها و شرکت های دانش بنیان فرهنگی، با رویکرد شبکه سازی تربیتی مهم ترین ظرفیتی است که می تواند به کمک نهاد های رسمی آمده و خلاء های موجود را جبران نماید.

 

عصر بهار فروشگاهی است که تلاش می کند با درآمد زایی و تولید ثروت، حامی طرح های علمی و تربیتی باشد و همه درآمدهای آن صَرف فعالیت های آموزشی و تربیتی برای آینده سازان کشور می شود.

 

طلاب، دانشجویان، فرهنگیان، حوزه های علمیه، دانشگاه ها، مدیران مدارس، مبلغان، صاحبان ایده ها، فعالان اقتصادی، شرکت های دانش بنیان و فعالان استارتاپی می توانند از ظرفیت این فروشگاه استفاده کرده و محصولات متنوع خود را در فروشگاه عصر بهار عرضه نمایند.

 

چرا عصر بهار؟

 

وجه تسمیه نام فروشگاه به جهت علاقه و ارادتی است که جمعی از فعالین تربیتی استان تهران به مرحوم آیت الله شیخ محمد بهاری اعلی الله مقامه الشریف دارند.

 

در مقطعی که مشکلات متعددی پیش روی این جمع قرار گرفت، عصر یکی از روز های ماه مبارک رمضان سال  1441 ه.ق به قصد زیارت مرحوم بهاری راهی آرامگاه ایشان در شهر بهار همدان شده و تا سحر روز بعد در جوار ایشان بیتوته کردند.

 

ایده تاسیس فروشگاه عصر بهار را که به عنوان پشتیبان فعالیت های تربیتی عمل خواهد کرد، مدیون همجواری با شیخِ عارفِ بهاری و توسل به این بزرگ استاد تربیت و سلوک هستیم.

 

از همین رو نام فروشگاه را متناسب با نام ایشان انتخاب نموده، باشد که مورد توجه خاص و مشمول دعای ایشان قرار گیریم.

 

کانال رسمی فروشگاه “عصر بهار” در تمامی پیام رسان ها:

 

asrbaharcom@

 

ارتباط با عصر بهار:

 

09193208473

 

ارتباط با ادمین:

 

asrbahar@

0